Agata Dopierała

„Czy może być coś lepszego niż terapia dźwiękiem mis i gongów?”

Agata Dopierała

Nazywam się Agata Dopierała

Już Nostradamus przepowiedział, że lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery będzie fala dźwięku. Działanie na człowieka drgającymi, wysokimi tonami zalicza się do skutecznych metod pozwalających wkroczyć na drogę harmonii i doskonałego zdrowia. Wiedza ta w krajach Wschodu nie zalicza się do dziedzin tajemnych.

Jestem certyfikowanym terapeutą dźwiękiem. Zdobyłam: certyfikat terapeuty dźwiękiem, certyfikat radiestezji, certyfikat Soul Body Fusiin, ukończyłam szkołę konchowania i woskowania pępka i uszu, a także szkołę medytacji i szkołę czakro-terapii. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia BIOTERAPEUTÓW BIOPOL

Przez cały czas dokształcałam się, powiększałam kolekcję mis i gongów. Pracowałam z wieloma specjalistami, aby dojść do miejsca w którym obecnie jestem. Ukończyłam szkolenie gry, terapii misami tybetańskimi i gongami zgodnie z tradycyjnym przekazem nepalsko – tybetańskim. Poznałam techniki relaksacyjne a także techniki terapeutyczne, które leczą, harmonizują nasze ciało.

Terapie dźwiękową można wykonywać w różny sposób, ja do swojej terapii wykorzystuję takie instrumenty jak misy tybetańskie, misy kryształowe ,dzwonki koshi, kij deszczowy i gongi. Robię także sesje indywidualne z użyciem gongu oraz koncerty relaksacyjne w grupach po kilka osób.

Przykładowe pliki audio

Audio 1

Audio 2

Audio 3

Audio 4

Audio 5

Audio 6

Audio 7

Audio 8

Audio 9

Audio 10

Audio 11