Ciało

Ciało

Wielu z nas zależy na dobrym zdrowiu, sprawności ruchowej i umysłowej. Atrakcyjności. A jednak dzieją w naszym życiu takie historie, że ciągle chorujemy, lub sobie coś łamiemy, albo jesteśmy wykorzystywani przez innych. Dlaczego? Co to jest karma 26?

Dlaczego najcięższe obowiązki lądują na naszych barkach? Co to są ciężary energetyczne w ciele?

Dlaczego chorujemy i co mówią choroby o naszym życiu? O naszej rodzinie. Skąd depresja i jak ją leczyć? Skąd uzależnienia i czy nam służą?

O tym będziemy opowiadać w tej przestrzeni, a także dlaczego tyjemy lub mamy problem z niedowagą i nie będą to bynajmniej złote rady o dietach, a o tym czego potrzebuje właśnie nasze ciało. Co mówią nasze stopy i dłonie, jak przez nie uwalniać lęki, ból i traumę?

Jak pracować z dotykiem, którego każdy z nas łaknie. Praca z Access Bars. To metoda, która pomaga wyłączyć kołowrotek natrętnych myśli i przywrócić spokój, uwolnić płynność myśli od negatywnych schematów. To zabieg uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający człowieka na nowe możliwości w swoim życiu. To powrót do spokoju i życiowej przestronności.

Trenerzy

Uwalnianie ciężarów energetycznych z ciała, praca z chorobami

Dlaczego choruję, doznaję urazów, kontuzji?

Praca z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, hazardu i nie tylko