Edyta Walęciak Skórka

“GDYBYŚMY ROBILI WSZYSTKIE RZECZY, KTÓRE JESTEŚMY W STANIE ZROBIĆ, WPRAWILIBYŚMY SIĘ W OGROMNE ZDUMIENIE.”

Thomas A. Edison

Nazywam się Edyta Walęciak Skórka

Cechy i umiejętności

Przedsiębiorca, inwestor, trener, coach, mentor i mówca. Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości. Promotorka rozwoju osobistego i otwartości na zmiany. Jej celem jest pomaganie ludziom i zespołom przekraczać swoje granice i osiągać pożądane rezultaty. Uczyła się od takich mistrzów jak: Tony Robbins, Brian Tracy czy Bruce Lipton. W swojej pracy wykorzystuje wykształcenie, nabyte umiejętności, osobiste doświadczenia i skuteczne narzędzia z zakresu psychologii, socjologii, neurobiologii, NLP, organizacji i zarządzania. Łączy wiedzę akademicką z wiedzą duchową, świat materialny ze światem niematerialnym a to co znane z tym co wciąż pozostaje w ukryciu.

Menedżer, trener, coach, mentor i mówca. Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości. Promotorka rozwoju osobistego i otwartości na zmiany. Jej celem jest pomaganie ludziom i zespołom przekraczać swoje granice i osiągać pożądane rezultaty. Wykorzystując autorskie narzędzie Dream Designing System od lat skutecznie przenosi ludzi i ich firmy na wyższy poziom.

Właścicielka Centrum szkoleniowo – coachingowego „Wyższy Poziom” i Akademii Projektantek Przyszłości. Autorka bestsellerowych książek „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” oraz „Dream Coaching. DROGA DO SPEŁNIENIA” a także cyklu artykułów do Biuletynu Coacha, Coachingowego Panelu Ekspertów BEMASTER, Why Story, Zwierciadła, SHAPE i innych. Współautorka książki ”W sukience do sukcesu”.