Kobieta

Kobieta

Dlaczego związki się rozpadają i czyja to wina? Jak odnaleźć swoją lekkość i kobiecość z miłością do ciała i swojego życia? Jak przyciągnąć obfitość miłości, pieniędzy, dobrych ludzi wokół? Jaka jest Twoja wewnętrzna dziewczynka i dlaczego nagle targają Tobą tak niewyjaśnione emocje?

Chcemy zaprosić Cię do pracy z nami, w kręgu Kobiet, które maja te same problemy, emocje, kompleksy, które mimo że są wyjątkowe i piękne to nie widzą tego. Które już nie umieją płakać, ani zrozumieć siebie, bo wiecznie coś „muszą” lub „powinny” zrobić. Kobiety, od których ciągle coś się wymaga i oczekuje, a w rezultacie zapominają o sobie. Kobiety, które mimo że piękne i dobre są same. Kobiety, które pracują na wymagających stanowiskach i są mężczyzną w życiu, bo tego się od nich oczekuje, wszystko jest położone na ich barkach i spoczywa na nich odpowiedzialność za cały świat.

To miejsce jest dla Was wszystkich, bo Kobieta mieni się wszystkimi kolorami tęczy i jest multizadaniowa. To miejsce gdzie będziecie mogły się otworzyć i zrzucić z siebie cały ciężar. Być sobą i to w sposób lekki, radosny, pełen mocy. Tutaj dowiecie się po co jesteście na tym świecie i dlaczego w Waszym życiu dzieje się to co się dzieje. Jaki jest tego sens?

Dla wszystkich Kobiet, które szukają swojej drogi prawdy i spokoju, miłości i obfitości. Dla tych z Was, które zbierają się do życia po rozwodach i trudnych chwilach, w których życie Was rozczarowało. Dla tych, które zapomniały jak tańczyć z radością i śmiać się beztrosko. Dla Kobiet smutnych, zapracowanych, zmęczonych, które chcą przyjrzeć się swoim relacjom ze sobą a następnie z innymi, zestresowanych i zagubionych, tych które opuściły siebie nie wiadomo kiedy. To ta przestrzeń jest dla Was.

Kursy