Małgorzata Szymczyk

“Gdy jesteśmy gotowi wreszcie zatroszczyć się o siebie. Gdy jesteśmy gotowi odblokować się na wszystko to, co dotąd uznawaliśmy za nieosiągalne. Gdy zdajemy sobie sprawę, że stanowimy fundamentalny element potencjału naszego świata. Wtedy zaczyna się magia,  życie w dobrostanie, harmonii i zdrowiu”

Małgorzata Szymczyk

Nazywam się Małgorzata Szymczyk

Cechy i umiejętności

  • Przygotowanie trenerów do prowadzenia treningów ze  smovey® – Vibroswing System, przyborem wykorzystującym wibracje podczas aktywności fizycznej
  • Aktywność ruchowa dla seniorów
  • Aktywność ruchowa dla pracowników firm i korporacji
  • Sesje Access Bars® uspokojenie umysłu, otwarcie na możliwości
  • Warsztaty z zakresu zdrowia „Zielone zdrowie” połączone z treningiem smovey®
  • Praca z autodotykiem, automasaże, uspokojenie kołowrotka natrętnych myśli i lęków, stwarzanie przestrzeni relaksu umysłu

Od 10 lat zajmuję się pracą z ciałem. Jako VITAL COACH, kocham kontakt z ludźmi i wsparcie ich w utrzymaniu sprawności fizycznej i mentalnej. Moją filozofią pracy jest holistyczne podejście do ciała, emocji, aktywności fizycznej, świadomego odżywiania co w ujęciu całościowym traktuję jako filary zdrowego i szczęśliwego życia.

Ludzkie ciało oraz jego ukryte możliwości fascynują mnie od zawsze. W swojej praktyce oprócz zajęć aktywności fizycznej stosuję pracę dotykiem, zmysłem o szczególnym znaczeniu. Poprzez dotyk można pozwolić ciału i emocjom na odczuwanie pełni życia, a równocześnie uwalniać nagromadzony balast emocjonalny i fizyczny. Korzystam z technik masażu lomi lomi nui, kobido i terapeutycznego liftingu twarzy, szyi i dekoltu DRE. To metody, a raczej sztuka dialogu z wszystkimi warstwami ciała i twarzy osobno i w kompilacji prowadząca do głębokiego poczucia dobrostanu.

Jako VITAL COACH jestem motywatorem kompleksowego i świadomego stylu życia a także trenerem i instruktorem smovey® – Vibroswing System, który polega na wykorzystaniu wibracji podczas aktywności fizycznej – więcej będę o tym opowiadać podczas lajfów.

Kolejną pasją, którą rozwijam jest praca z Access Bars. To metoda, która pomaga wyłączyć kołowrotek natrętnych myśli i przywrócić spokój, uwolnić płynność myśli od negatywnych schematów. To zabieg uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający człowieka na nowe możliwości w swoim życiu. To powrót do spokoju i życiowej przestronności.

Jestem fanką i propagatorką naturalnych metod zachowania sprawności ruchowej i mentalnej bez względu na wiek i płeć na własnym przykładzie przekonaną, że TO DZIAŁA!