Marzena Fijak

„Gdziekolwiek jesteś, bądź”

Marzena Fijak

Nazywam się Marzena Fijak

Cechy i umiejętności

Ofiaruję swoją wiedzę i wsparcie dla kobiet szukających swojej drogi spokoju i prawdy. Dla zbierających się do życia po trudnych chwilach jak: rozwód, rozczarowaniach życiem, smutnych, zapracowanych i zmęczonych, potrzebujących kobiecej pomocy. Które chcą przyjrzeć się swoim relacjom ze sobą i ze światem i nawet nie wiedzą kiedy siebie opuściły. Metody tańca transowego, sesje grupwe i indywidulane.

Jestem pasjonatką tańca współczesnego i życia. Bycia tu i teraz. Słowa, które mnie opisują, to spokój, ugruntowanie, ucieleśnienie, przepływ. Każde doświadczenie życiowe transformuję w ruch i w ruchu wyrażam. Łączę bujanie w obłokach ze stąpaniem po ziemi. Uwielbiam marzyć i spełniać te marzenia. Żyją w zgodzie z własnym sercem i z przestrzeni otwartego serca przyjmuję z wdzięcznością dar istnienia.

Zawodowo jestem pedagogiem i psychoterapeutką. 20 lat pracowałam z osobami w kryzysach życiowych w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej. Równolegle w stworzonej przez siebie Przestrzeni Duchowo- Ruchowej, pracuję z kobietami używając technik tańca terapeutycznego w takich obszarach jak poczucie własnej Mocy, Kobiecości i Prawdy.

Od 15 lat tańczę taniec współczesny. Biorę udział w warsztatach tańca współczesnego, równocześnie zgłębiam zagadnienia związane z leczącą funkcją tańca poprzez udział w kursach i warsztatach między innymi w Instytucie DMT w Warszawie czy autorskim projekcie Laboratorium Choreoterapii w Krakowie. Jestem wciąż w procesie uczenia się, co daje mi poczucie radości i spełnienia. Chętnie używam w swojej pracy tańca transowego, hipnozy, treningu uważności.

Jestem szczęśliwą matką trzech synów.

Inkubator LIVE

Dlaczego Kobiety robią się męskie?