Mateusz Miśnik

„Nie jedna droga prowadzi na szczyt”

Pan Rose

Nazywam się Mateusz Miśnik czyli Pan Rose

Jestem młodym mężczyzną, który od zawsze lubił łamać stereotypy. Tematy tabu dla mnie nie istnieją. Dlatego postanowiłem otworzyć moich klientów na dwa największe zakazane tematy w Polsce czyli pieniądze i seks.

Stąd też idea o otworzeniu własnego internetowego sklepu z najlepszymi w kraju gadżetami erotycznymi. Od kilku lat prężnie działam w branży erotycznej i dzięki temu wiem, jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracuję z wieloma producentami na całym świecie i regularnie poszerzam asortyment akcesoriów, a wszystko po to, aby moi klienci mieli jak najwięcej radości i spełnienia, bo przecież każda droga prowadzi na szczyt. Liczne zapytania i prośby moich klientów o pomoc w doborze odpowiedniego gadżetu spowodowały, iż tym bardziej chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dlatego … zapraszam do kontaktu na Inkubatorze Twojego Sukcesu, bo przecież udany seks to też sukces, oraz do lajfów na których będę prezentował, tylko dla dorosłych, w co się dzisiaj bawić