Mężczyzna

Mężczyzna

Dlaczego czujecie się wykorzystywani, pomijani? Dlaczego związki się rozpadają i czyja to wina? Dlaczego za rozpad każdego związku jesteś za to obwiniany? Gdzie jest Twoje poczucie wolności, niezależności, męskości? Jaki jest Twój wewnętrzny chłopiec i dlaczego nagle targają Tobą tak niewyjaśnione emocje? Jak się czujesz w towarzystwie innych mężczyzn, czy odzywają się kompleksy? Czy masz z kim pogadać o swoich piekłach i wątpliwościach?

Dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą odnaleźć swój sens w życiu, pracę i kobietę życia, odciąć się od emocji, które nie są wasze, a na siłę są Wam wciskane. Dla mężczyzn, którzy chcą podnieść swoje libido i poczucie atrakcyjności wewnętrznej, którzy są zmęczeni i zestresowani, nie czują sensu i radości życia, którzy są wypaleni uczuciowo i zawodowo, którzy chcą wiedzieć czego pragnie kobieta i że czułość i bezpieczeństwo to jest to samo co seks, jak obudzić żar w związku i jak przekonać szefa do podwyżki. Być lewem, który króluje i Królem w związku?

Panowie, to miejsce dla Was. Miejsce gdzie wspólnie z innymi mężczyznami, będziecie w stanie sięgnąć do tego co ukryte aby odzyskać najlepszy własny potencjał, a kłopoty i smutki nie topić w uzależnieniach. Gdzie zostaniecie wysłuchani i zrozumieni bez oceniania. W przestrzeni zaufania i bezpieczeństwa. Gdzie będziecie mogli wreszcie odpocząć.

Kursy

Praca z oddechem, uspokojenie kołowrotka myśli i lęków

Praca z podniesieniem libido – joga