Olga N. Stępińska

„Jesteś tyle wart, na ile sam się wyceniasz”

Olga N. Stępińska

Nazywam się Olga N. Stępińska

Cechy i umiejętności

Numeroterapia, terapia duszy i nauczycielka. Stworzyła autorską metodę pracy z umysłem i energią – numeroterapię, która jest fundamentem Szkoły Numerologii www.szkolanumerologii.pl Od kilku lat dzieli się wiedzą i doświadczeniem o numerologii, Kronikach Akaszy, medytacji i Reiki. Prowadzi kursy i szkolenia, uczy jak pracować z umysłem i duszą jednocześnie.  „Pani Olga jest jak dobra wróżka z bajki, wskazująca światełko w tunelu do wyjścia z problemów. Jest osobą o dużej wiedzy, doświadczeniu, uważności i takcie. W zaledwie kilka sesji zdołała zmienić moje podejście do życia, a dopiero zaczęłyśmy! Z przyjemnością i zaciekawieniem wyruszam w tę podróż z Aniołem, który zmienia świat! Po stokroć polecam Irmina Dąbrowska-Stroo.

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na wydziale matematyki. Swoją przygodę z energią duchową rozpoczęłam w 2005 roku, gdy poznałam swojego pierwszego nauczyciela medytacji w Nowym Yorku. Od tamtej pory codziennie medytuję i zostałam buddystką. W stronę energii duchowej oraz rozwoju osobistego, pchnęła mnie bezradność medycyny konwencjonalnej na problemy zdrowotne, nieustannie nękające mnie od dzieciństwa. Dzięki Numerologii odkryłam przyczynę swoich problemów (karma ciała) oraz nauczyłam się metod pracy nad sobą, pozwalających je rozwiązać, takich jak: numerologia, Kroniki Akaszy, Reiki, numeroterapia, radykalne wybaczenie.

Od 20 lat zgłębiam metody pracy z energią wszechświata i podświadomością. Pracując nad sobą i wspierając w tym innych widzę, które metody działają i to na nich się skupiam w pełni. Dlatego zapraszam Cię do skorzystania z piękna i odkrycia Twojego powołania na Ziemi w tym życiu.

Inkubator LIVE

Liczba prawdę Ci powie