Paweł Wittich

„Wszystko dzieje się w naszym życiu z określonego powodu. Ludzie sukcesu są skupieni na sobie, na każdym aspekcie swojego życia. Nikt z nich nie zmienia otoczenia i świata, ponieważ szkoda im na to ich cennego czasu i środków”

Paweł Wittich

Nazywam się Paweł Wittich

Cechy i umiejętności

Celem życia każdego człowieka jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Im bardziej trudne doświadczenie tym większy skok rozwojowy. Jest jednak pewien warunek: umiejętność wyciągania wniosków.

Jeśli poświecisz swoją uwagę i życie na przejście drogi to nigdy nie osiągniesz celu. Wielu ludzi skupia się na tym co tu i teraz, inwestuje swoją energię  tam gdzie jej nie odzyska i nic z tego nie będzie miało.
Życie to ciągła walka i potrzeba udowadniania innym kim się jest?
Życie bez celu prowadzi donikąd. Gdzie chcesz dojść? Co chcesz osiągnąć? Kim chcesz być za tydzień, miesiąc, rok …? Każda droga prowadzi do celu. Pytanie: droga jest moja czy to ja jestem drogą dla kogoś? Chcesz zmienić świat? To niemożliwe. Zmień siebie, a świat się dostosuje!

Zdobywam wiedzę ezoteryczną od ponad 27 lat, a po namowach osób którym pomogłem, zająłem się zawodowo pracą z energiami. Od 7 lat prowadzę własny gabinet, zajmując się pracą z osobami cierpiącymi na różne dolegliwości. W pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności z bioenergoterapii, radiestezji i rehabilitacji.

Pomagam również osobom z różnymi dolegliwościami psychicznymi oraz zajmuję się oczyszczaniem energetycznym posesji, budynków i ludzi. Tematy: nawiedzenia, opętania, uroków, przekleństw, klątw, itp. nie są mi obce.

Ukończyłem kursy z terapii: wahadłami z kamieni, radiestezji terapeutycznej, radiestezji z elementami feng-shui I i II stopnia. Uzyskałem świadectwa czeladnika w zawodzie radiesteta, uzdrawiania duchowego oraz świadectwa czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuta.

Jestem wiceprezesem Stowarzyszenia PSB Biopol, którego posiadam rekomendacje.

W pracy codziennej moje działania skupiają się na usunięciu przeszkód w przepływie, ukierunkowaniu, zharmonizowaniu i uzupełnieniu energii u osoby uzdrawianej oraz wskazaniu wpływów i ich zależności na jej stan. Do tego wykorzystuję różne znane mi dostępne techniki. Wypracowałem własną metodę, łącząc ze sobą hunę, radiestezję, psychotronikę, bioenergoterapię oraz uzdrawianie duchowe. Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Zajmuję się głównie osobami chcącymi uzyskać: spokój wewnętrzny, korzystne dla nich zmiany życiowe, stać się pełnowartościową kobietą oraz 100% mężczyzną na co dzień i w związkach.

Ponadto wyznaję zasadę, że osoba która poszukuje pomocy i chce zmienić swoje życie, będzie angażować się w terapię, poprzez wykonywanie zadań, analizę i wprowadzanie zmian w swoim życiu.

Inkubator LIVE

Jacy są 100% Mężczyźni?