Związki

Związki

Czy zastanawialiście się dlaczego nie udają się Wam związki? Czyja to jest wina i dlaczego tak się dzieje? Dlaczego jesteście nie zrozumiani w relacji, dlaczego są kłótnie i ucieczki od ważnych tematów? Dlaczego mimo, że jesteście razem czujecie się samotni? Dlaczego trafiacie na narcyzów i psychopatów i czy da się z tego wyjść? Jak rozpalić na nowo wewnętrzny ogień namiętności? Jak wybaczyć zdradę?

To miejsce jest dla Was. W zaufaniu i spokoju można zobaczyć co się stało w związku lub co się dzieje. Spotkania będą pojedyncze jak i grupowe, tak aby dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Będzie o wzajemnym wybaczaniu i o tym jak się otworzyć na nowo na siebie. Czy jest coś do uratowania, lub kiedy będzie decyzja o odejściu, to jak to zrobić aby siebie nie poranić i wesprzeć w tym procesie także dzieci?

Dla wielu z nas COVID był prawdziwym sprawdzianem ścieżki małżeństwa w porównaniu do ścieżki samotnego życia. Jacy jesteśmy wobec siebie i innych. Zamknięcie w czterech ścianach pokazało nam, że już nie da się uciec od emocji i od nas samych. Wyszły na jaw napięcia, które były dotąd tłumione, różnice i brak tolerancji na samych siebie i innych. Brak możliwości ucieczki przed problemami. Nikt nie rozumie, że prawdziwa miłość polega na znajdowaniu szczęścia i spełnienia siebie i dania najpierw sobie miłości, by potem bezwarunkowo kochać partnera takim jakim jest. W zamian tego wyszły emocje małych dzieci, które poobrzucały siebie piaskiem i nie chciały już bawić się w jednej piaskownicy. Rozczarowanie, że partner jest inny niż nam się dotąd wydawało. Że tak naprawdę w ogóle siebie nie znaliśmy. Ta przestrzeń jest tutaj dla Was. Aby ratować to czego chcecie, lub pozwolić odejść w miłości.

Kursy

Udany związek.

Chcę aby moje życie zmieniło się - finansowo, zawodowo, w związku.